opis inwestycji

Osiedle zatopione w zieleni

Aleja Dębowa to osiedle dosłownie zatopione w zieleni. Nazwa nawiązuje do obecnych na nim dębów, które tworzą niezwykle klimatyczne kompozycje i alejki. Kameralna, dyskretna zabudowa, spokojne, ciche otoczenie – w takim miejscu można uciec od wielkomiejskiego zgiełku. Każdy szczegół został zaprojektowany tak, aby zapewnić jego mieszkańcom wygodne i spokojne życie.
Aleja Dębowa wznosi komfort życia na wyższy poziom.

W zgodzie z naturą, blisko historii

Sąsiedztwo Alei Dębowej bez wątpienia można nazwać oazą spokoju z wachlarzem malowniczych krajobrazów oraz miejsc do relaksu i aktywnego wypoczynku.
Dla miłośników historii mamy pewną ciekawostkę. Dzielnica Przewóz, na terenie której znajduje się Aleja Dębowa,  była niegdyś wioską na trasie Drogi Solnej z Wieliczki do Krakowa. Z dużą dozą prawdopodobieństwa przebiegała ona obecną ulicą Feliksa Wrobela. Wycieczki edukacyjne po okolicy mogą być nie lada gratką zarówno dla młodszych, jak i dla starszych mieszkańców.

Enklawa spokoju w sąsiedztwie wielkomiejskiego osiedla

Rybitwy to obecnie jedna z najdynamiczniej rozwijających się części Krakowa. W sąsiedztwie Alei Dębowej planowane jest innowacyjne przedsięwzięcie – Nowe Miasto, w ramach którego miałoby powstać osiedle dla ponad stu tysięcy mieszkańców wraz z pełną infrastrukturą komunikacyjną oraz biurową. W fazie projektu jest obecnie rozbudowa linii tramwajowej z Małego Płaszowa do do węzła drogowego Przewóz, którego trasa będzie przebiegała nieopodal inwestycji. Na tle tego projektu, Aleja Dębowa jawi się jako spokojna, zielona przystań z dogodnym połączeniem i pełną infrastrukturą w zasięgu ręki.

Eleganckie i funkcjonalne

Aleja Dębowa to osiedle, które łączy w sobie elegancką, niebanalną architekturę z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, aby stworzyć dla mieszkańców dogodną przestrzeń do życia. Każde z mieszkań jest świetnie doświetlone poprzez zachodnią ekspozycję salonów oraz liczne, duże okna.
Zamieszkaj w przestrzeni, która otwiera nowe możliwości!

Osiedle otoczone zielenią

Mieszkańcy Alei Dębowej będą mogli cieszyć się zewsząd otaczającą zielenią. Już teraz na osiedlu znajduje się wiele roślinności, a dodatkowo zaplanowaliśmy posadzenie całego szeregu nowych drzew, krzewów ozdobnych, kwiatów i traw, aby mieszkańcy osiedla żyli w zgodzie i przyjaźni z przyrodą.

STWÓRZ WŁASNĄ HISTORIĘ TEGO MIEJSCA

Aleja Dębowa to doskonały wybór zarówno na pierwsze mieszkanie, jak i dom, w którym możesz zrobić skok w dorosłe życie, założyć rodzinę i żyć dobrze bez względu na wiek. Osiedle doskonale wpisuje się w sąsiedztwo oraz stanowi świetną okazję do inwestycji, jako spokojna enklawa nieopodal centrum miasta.
Zapoznaj się ze szczegółową ofertą i umów się na rozmowę z naszymi doradcami, którzy z przyjemnością zaprezentują inwestycję.

Menu